İstanbul / ZEYTİNBURNU  1 Yıl Tecrübe  20 Yaşında

Sisteme son giriş tarihi : 21 Nis 2019, Pazar 01:04


20 yasindayim. Istanbul Üniversitesi fars dili ve edebiyati ögrencisiyim. Sahne sanatlari alaninda bir çok sertifikam var.[bale, latin danslari, tiyatro/drama, müzik(piyano) ]. Ileri seviye ingilizcem var. Profesyonel dalgiçim. Referans verebilirim. Sigara kullanmiyorum. Okudugum için ek gelir olarak çocuklara istenilen alanda ders veriyor, egitici oyunlar oynatiyorum. Yasli bakimi tecrübem var. Tam bir hayvan severim barinakta gönüllü olarak çalisiyorum. Daha çok masum, muhtaç cana yetisebilmek için çalisiyorum.


 İstanbul / KADIKÖY  5 ve Üstü Tecrübe  28 Yaşında

Sisteme son giriş tarihi : 06 Nis 2019, Cumartesi 19:04


28 yasinda bir veteriner hekimim. Halihazirda bir hayvan koruma derneginde gönüllü veteriner hekim olarak çalisiyorum. Hayvan sevgim çocukluk yillarimdan geliyor.


 İzmir / FOÇA  5 ve Üstü Tecrübe  56 Yaşında

Sisteme son giriş tarihi : 06 Nis 2019, Cumartesi 12:04


55yasindayim. Çocuklugumdan beri hayvanlara özel ilgim var. Asiri merhamet ve sevgi duyuyorum. Evde bir kedim var. 6 yasinda. Disi ve kisir. Onlar için çok fedakarliklarim olmustur. Onlar bir yana dünya bir yana. Çünkü onlar bize Allah in emanetleri. Kapimda baktigim kedi ve Köpekler de ayri.


 İstanbul / BÜYÜKÇEKMECE  1 Yıl Tecrübe  26 Yaşında

Sisteme son giriş tarihi : 29 Mar 2019, Cuma 22:03


sigara kullanmiyorum yari zamanli tercihim yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy


 Aydın / MERKEZ  5 ve Üstü Tecrübe  47 Yaşında

Sisteme son giriş tarihi : 06 Mar 2019, Çarşamba 16:03


Güleryüzlü ve çocuk ruhundan 4 çocuk yetistirmis biri olarak anladigini düsünen, sempatik ve iletisimi kuvvetli sevecen biriyim

Daha Fazla Bakıcı Adayı İçin Hemen Ücretsiz Üye Olun !