Bursa / OSMANGAZİ  1-3 Yıl Tecrübe  23 Yaşında

Sisteme son giriş tarihi : 21 Eyl 2019, Cumartesi 14:09


Bebek-Çocuk bakiminda tecrübeliyim.Iletisimi kuvvetli ve güler yüzlü biriyim. Uludag Üni. 4-6 yas egitim sertifikam ve British Time English sertifikam var. Ayrica Uludag üniversitesinde hala egitimime devam etmekteyim. Çocugunuza ders çalismasinda yardimci olabilir ve ingilizce ögretebilirim.Eglenceli, verimli ve kaliteli zaman geçirecegimize inaniyorum. :)


 İstanbul / KADIKÖY  1-5 Yıl Tecrübe

Sisteme son giriş tarihi : 15 Eyl 2019, Pazar 12:09


Merhaba:) 26 yasindayim. Uzun zamandir kedi ve köpek sahipligi yapiyorum. Su an iki kediyle yasamaktayim. Köpek ve Kedi Canlarin bakimina evde olmadiginiz sürelerde yardimci olabilirim :)


 İstanbul / ÜMRANİYE  1-3 Yıl Tecrübe  24 Yaşında

Sisteme son giriş tarihi : 12 Eyl 2019, Perşembe 00:09


Merhaba! :) 24 yasindayim. Uzun zamandir kedi bakiyorum. Küçüklügümden beri hem evimizdeki kedilerimle, hem sokaktaki canlarla ilgileniyorum. Bakimi, yetistirmesi konusunda oldukça bilgiye sahibim. Hirçin kedilerle dahi iletisimim gayet iyidir, uysallastirabiliyorum. Bu konuda da yardimci olabilirim. Büyüttügüm kedilerin çogunlugu tekir olmasina ragmen hiçbiri tirnak atma, isirma huylari bulundurmaz, o sekilde egitiyorum. Baktigim kedilerle de kendi kedim gibi sevgiyle ilgileniyorum. Ayri odam var, dilediginiz gibi, ister tüm evde özgür sekilde dolaniyorlar. Isterseniz de ayri odalarinda bakiyorum. Kediler için riskli esyalarim yoktur, mobilyalar sabittir. Evde çocuk yok. Sigara kullanilmiyor.


 İzmir / KARABAĞLAR  1-5 Yıl Tecrübe  42 Yaşında

Sisteme son giriş tarihi : 08 Eyl 2019, Pazar 21:09


Çocuklarla iletisimim iyi,güler yüzlüyüm ,isimi severek yapiyorum ,sigara kullanmiyorum,referansim var


 İstanbul / BAKIRKÖY  5 ve Üstü Tecrübe  28 Yaşında

Sisteme son giriş tarihi : 04 Eyl 2019, Çarşamba 21:09


Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere kedi pansiyonu ve ayni zamanda bakim hizmeti vermekteyim. Kedinizin kendini huzurlu hissedecegi ferah ve huzurlu bir ortam sunuyorum. 5 senelik deneyime sahibim. Dostunuzdan uzak kalacaginiz bazi günlerde, artik onunla severek ilgilenecegi bir dostu var.

Daha Fazla Bakıcı Adayı İçin Hemen Ücretsiz Üye Olun !