Adana / ALADAĞ  1-3 Yıl Tecrübe  29 Yaşında

Sisteme son giriş tarihi : 23 May 2019, Perşembe 14:05


Örnek: 35-40 yas arasi, Çocuklarla iletisimi kuvvetli, Referans verebilen, Sigara Kullanmayan, Güleryüzlü ve pozitif Örnek: 35-40 yas arasi, Çocuklarla iletisimi kuvvetli, Referans verebilen, Sigara Kullanmayan, Güleryüzlü ve pozitif Örnek: 35-40 yas arasi, Çocuklarla iletisimi kuvvetli, Referans verebilen, Sigara Kullanmayan, Güleryüzlü ve pozitif


 İstanbul / BEŞİKTAŞ  1-3 Yıl Tecrübe  20 Yaşında

Sisteme son giriş tarihi : 08 May 2019, Çarşamba 00:05


Daha önceden de bu isi yaptim ve kendim de çesit çesit hayvan besledim. Hayvanlari çok seviyorum. Bu yüzden bos zamanlarimda bu isi yapmak istiyorum.


 İzmir / BUCA  5 ve Üstü Tecrübe  33 Yaşında

Sisteme son giriş tarihi : 06 May 2019, Pazartesi 00:05


10 yillik evli 3 yasinda bir kiz Annesiyim.sigara kullanmiyorum.cocuklarla iletisimim güçlü oldugunu düsünüyorum.özel arabam var yer sikinti olmaz.


 İstanbul / MALTEPE  5 ve Üstü Tecrübe  55 Yaşında

Sisteme son giriş tarihi : 22 Nis 2019, Pazartesi 17:04


Merhaba :) Kendi evimde 3 kedim var. Bakimini üstlendigim sokakta ise dolu hayvan dostum var. Çok uzun yillardir dostlarimizin bakimlariyla yakindan ilgileniyorum. Arkadaslarim ve is olarak yaptigim birçok hayvan dostlarimizin sahip/sahibeleri isime ne kadar titizlikle yaklastigimi bilir. (Eger isterseniz referans paylasabilirim.) Evcil dostlariniza en az sizin kadar deger verecek, siz yokken onlarla ilgilenecek ve sefkatle yaklasacak ve dost olabilecek isini önemseyerek yapan biriyim. Evinizde kedi dostunuzun (mama+su+kum temizligi+taranmasi vb bakim ihtiyaçlari) ve köpek dostunuzun (mama+su+rutin ihtiyaci için gezdirme+ gezdirme sonrasi pati temizligi vb) ihtiyaçlari eksiksiz karsilanir. Bunlarin disinda düzenli sizin yapmis oldugunuz rutinler var ise karsilikli görüsülebilir. Sizin onlardan uzak oldugunuz zamanlar da, özlem gidermeniz adina hergün günlük olarak bilgi amaçli fotograf ve videolar paylasirim. Idealtepe de ikamet etmekteyim. Bu civarlardaki yakin semtler yada Kadiköy bölgesindeki hayvan dostlarinizin bakimini yapabilirim.


 İstanbul / ZEYTİNBURNU  1 Yıl Tecrübe  20 Yaşında

Sisteme son giriş tarihi : 06 May 2019, Pazartesi 16:05


20 yasindayim. Istanbul Üniversitesi fars dili ve edebiyati ögrencisiyim. Sahne sanatlari alaninda bir çok sertifikam var.[bale, latin danslari, tiyatro/drama, müzik(piyano) ]. Ileri seviye ingilizcem var. Profesyonel dalgiçim. Referans verebilirim. Sigara kullanmiyorum. Okudugum için ek gelir olarak çocuklara istenilen alanda ders veriyor, egitici oyunlar oynatiyorum. Yasli bakimi tecrübem var. Tam bir hayvan severim barinakta gönüllü olarak çalisiyorum. Daha çok masum, muhtaç cana yetisebilmek için çalisiyorum.

Daha Fazla Bakıcı Adayı İçin Hemen Ücretsiz Üye Olun !